Новий сайт HRQ United – нові можливості з працевлаштування за кордоном

02.08.2017

У липні ми провели повний ребрендинг нашого сайту – можна сказати, що він змінився кардинально.

 

Наше агентство допомагає працевлаштуватися всім російськомовним в країни Перської затоки з 2012 року. І для того щоб ефективно донести вам всю необхідну інформацію про особливості роботи за кордоном, ми вирішили повністю переробити сайт, зробити його орієнтованим на ваші потреби.

 

Наш новий веб-ресурс містить достатню кількість інформації, для того щоб у всіх, хто хоче змінити своє життя в кращу сторону, не було сумнівів переїхати працювати в ОАЕ, влаштуватися на роботу в Катарі, знайти вакансії в Бахрейні або прочитати про умови працевлаштування в Омані. Так, вже на головній сторінці сайту можна знайти відповіді на більшість запитань, які вас цікавлять. Окремо ми виділили сам процес працевлаштування, наші ключові переваги та особливості. Зверніть увагу – всі відгуки від кандидатів є реальними. Достатньо з ними ознайомитися, щоб переконатися у цьому.

 

З’явився окремий розділ по країнам. Якщо ви точно визначилися з країною, в якій хотіли б влаштуватися на роботу, можете вибрати будь-яку з тих, на яких ми спеціалізуємося.

 

В окремому розділі «Кандидатам» зібрана додаткова корисна інформація, наприклад, опис етапів працевлаштування, основні вимоги до кандидатів, умови проживання, найпоширеніші питання і відповіді на них. Головним ми вважаємо матеріал про вигоди роботи в ОАЕ, Катарі, Бахрейні або Омані. Всім, хто ніяк не може зважитися переїхати працювати закордон – обов’язків для прочитання. У ньому на конкретному прикладі описано заради чого варто працевлаштуватися в одну з 4-х країн Перської затоки.

 

Для вашої зручності були впроваджені різні форми, за допомогою яких тепер ви можете:

  • – залишити заявку на консультацію;
  • – замовити зворотний дзвінок (для України);
  • – підписатися на розсилку гарячих вакансій і новин;
  • – взяти участь у діючій акції.

 

На сайті можна скачати нашу анкету (Application Form), отримати приклад правильного її заповнення; запросити пам’ятку виїжджаючим в одну з вищевказаних країн, а також приклад робочої візи в ОАЕ.

 

Розділ «Вакансії» містить перелік основних пропозицій по роботі. Найактуальніші вакансії та інші новини ми будемо публікувати в нашому Блозі.

 

В першу чергу наш інтернет-ресурс націлений на всіх російськомовних (країни СНД) кандидатів, які володіють англійською мовою на розмовному рівні. У зв’язку з цим, він реалізований на 2 мовах: українською та російською. Найближчим часом буде також створена англійська версія.

 

Сподіваємося, що новий сайт нашого міжнародного агентства з працевлаштування вам сподобається. Будемо раді отримати від вас пропозиції щодо його вдосконалення.

 

HRQ United – Офіційне працевлаштування в ОАЕ, Катарі, Бахрейні та Омані! Тільки з нами ти досягнеш успіху!

Свої резюме надсилайте на e-mail: office@hrqunited.com.ua

При відправці резюме не забудьте вказати в темі листа назву вакансії.

Надсилайте своє резюме

Залиште Ваші контактні дані, наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші дані в безпеці і ніколи не будуть
передані 3м особам

Для уточнення більш детальної інформації зв'яжіться з нами!

Всі статті

ПОДАРУНОК!

Внесіть дані в коротку форму і отримаєте від нас
безкоштовний комплект в подарунок. Через 5 хвилин
після відправки форми Ви отримаєте:

Список рекомендацій для виїжджаючих в ОАЕ.

Зразок правильно заповненої анкети.

Залиште Ваші дані,
щоб отримати ПОДАРУНОК

Ваші дані в безпеці і ніколи не будуть
передані 3м особам